View Single Post
Old 05-24-2018, 09:24 AM   #9
eqvanet
Registered User

۳ باور خانمان سوز که مانع ثروتمند شدن می شود

۳ باور خانمان سوز که مانع ثروتمند شدن می شود
بیشتر از هر کسی تلاش کردی اما باز هم خبری از پول و پولدار شدن نیست.
از صبح تا شب دنبال پول می دوی اما انگار پول سریع تر از تو می دود.
حتما کسی را می شناسی که یک زمان هم محله ای یا هم مدرسه ای بوده است. او پولدار شده و تو همچنان اندر خم یک کوچه ای…
اگر بپرسم چند کتاب درباره ثروتمند شدن خوانده ای احتمالا می توانی از بر نام ده ها کتاب را بگویی.
اگر درباره مثبت فکر کردن بپرسم احتمالا چیزهایی را می دانی که حتی خود من هم از آنها بی خبر هستم.
اگر درباره انگیزه و میزان تلاشت بپرسم احتمالا با سند و مدرک اثبات می کنی چندین برابر من کار کردی.
اطمینان دارم همینطور است.
اما یکجای کار می لنگد. درسته؟
یک سری از باورها مثل انگل وارد مغز می شوند و تنها وظیفه ای که دارند این است که نگذارند تو رنگ خوشبختی و پول را ببینی.
تا زمانی هم که این باورهای خانمان سوز را نشناسی نمی توانی آن ها را از بین ببری.
اگر آماده ای با تلخ ترین و مخرب ترین باورهایت آشنا شوی کافی است که با ذهن باز ادامه این مقاله را بخوانی چون قرار است بزرگترین دشمن های زندگی ات را نابود کنی.

باور اشتباه اول: زندگی و خوشبختی بعد از مرگ حاصل می شود

کسی که باور دارد خوشبختی بعد از مرگش حاصل می شود آیا امروز برای لذت بردن از این دنیا کاری انجام خواهد داد؟
نه!
من در طول این سالیان افراد زیادی را دیده ام که برای پیشرفت شان هیچ کاری جز دعا انجام نداده اند.
چند ماه پیش بود که شخصی به من ایمیل داد و گفت من چهار سال است که مغازه ام را باز کردم و برای رونقش شب و روز دعا خواندم اما نمی دانم چرا خدا من را دوست ندارد. باید چه کار کنم؟
زمانی که این ایمیل را دیدم تقریبا از تعجب خشکم زد و در جواب نوشتم انتظار داری خدا کارهای بازاریابی و تبلیغاتت را بر عهده بگیرد؟ بشین چندتا کتاب بازاریابی بخوان!
بعضی وقتها تنبل بودن خودمان را ربط می دهیم به خواست خدا دریغ از اینکه خدا بد هیچ بنده ای را نمی خواهد
یک دقیقه منطقی فکر کن! به نظرت خدا تو را در این دنیا اورده که با فقر اذیتت کند و بعد تو را ببرد به بهشت؟

https://eqva.net/3-wrong-beliefs-tha...becoming-rich/

کسب و کار اینترنتی
eqvanet is offline   Reply With Quote