View Single Post
Old 05-24-2018, 09:26 AM   #15
eqvanet
Registered User

ایده نوشتن مقاله

چطوری با وبلاگ نویسی یک میلیونر خودساخته شویم
در هشت سال گذشته تجربه کار کردن و نوشتن برای برند های مختلفی را داشتم. از برندهای تجاری و صنعتی بگیر تا کسب و کار های کوچک تر.
تجاربی که در این چند ساله بدست آوردم توانسته به شدت به میزان درآمد سالانه ام کمک کند. شاید جز معدود کسانی باشم که می تواند یک محصول ۹.۹۹۷.۰۰۰ تومانی را بدون اینکه حتی کوچکترین کلمه ای درباره آن در سایت بنویسد بفروشد یا اینکه برگه فروش های ۳۰ میلیون تومانی بنویسد
امروز تقریبا کسانی که من را می شناسند فقط موفقیت های من را می بینند اما چیزی را که نمی بینند این است که:
شکست های من بیشتر از موفقیت هایم بوده است!

تا به امروز بیشتر از ۱۲ سایت داشته ام که ۸ تای آن ها شکست خورده اند.
می دانی قسمت جالب داستان چیست؟
آن هشت تایی که شکست خوردند هشت سایت اول من بودند. تصور می کنم هر کسی جای من بود آنقدر ناامید می شد که کلا کسب و کار اینترنتی را فراموش می کرد.
باید اعتراف کنم من هم خیلی وقت ها تا سر حد مرگ ناراحت و ناامید می شدم. خیلی وقت ها تصمیم می گرفتم این کار را به کل کنار بگذارم.

هفته ای ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت کار می کردم. فقط می نوشتم و این در صورتی بود که ساعت کاری یک کارمند در هفته ۴۵ ساعت است.
این صحنه را تصور کن.
۲ برابر یک آدم معمولی کار می کنی اما هیچ نتیجه نمی گیری…
آن موقع تصور می کردم ۲ برابر کار کردن هیچ نتیجه ای ندارد اما الان می دانم تمام شکست هایی که خوردم تجاربی شدند که در هیچ کتابی درباره آن ها ننوشته اند.
همان شکست ها باعث شد تا یاد بگیرم چطور می توان یک سایت را از صفر راه اندازی کرد و در عرض ۳ ماه به درآمد چند میلیون تومانی رساند.
امروز می خواهم این تجارب را با تو به اشتراک بگذارم.
https://eqva.net/make-money-blogging/
کسب و کار اینترنتی
eqvanet is offline   Reply With Quote