Go Back   Site Owners Forums - Webmaster Forums > Internet Promotion > Traffic Corner > Sell Traffic

Notices

Reply

Thread Tools Rate Thread Display Modes
Old 05-24-2018, 09:19 AM   #1
eqvanet
Registered User

کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم که آب دهان همه راه بیفتد
یکی از متداول ترین ایمیل هایی که تقریبا هر روز دریافت می کنم مربوط به این است که چطور یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم که ۱۰۰٪ به پول برسد.
دلیل نوشتن این مقاله بخاطر دینی است که شما بر گردنم دارید.
مدتهاست که با همدیگر هستیم.
رابطه مان از دوستی گذشته است احساس می کنم یک خانواده هستیم و این سایت هم خانه مان است که در طول هفته چندین بار دور هم جمع می شویم.
انگیزه و انرژی بیشتر نوشتن را از ایمیل ها و کامنت هایی که می گذارید می گیرم. سعی می کنم در این مقاله سیر تا پیاز ساخت یک کسب و کار اینترنتی و صد البته پولساز را بگویم.
چطور بدون هیچ سرمایه ای یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم و در نهایت آن را تبدیل به یک ماشین پولساز اتوماتیک کنیم
همه می توانند کسب و کار اینترنتی داشته باشند اما در آخر سال فقط ۱٪ موفق می شوند
تبلیغ نویسی و فانل های هوشمند، فصل گمشده کسب و کارت
آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای برای مقالات سایت
آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای برای مقالات سایت
بلاخره چراغ سبز شد. ماشینها مثل برق راه افتادند
اما همان موقع بود که معلوم شد همه شان هم تیز و فرز نیستند. ماشینی که اول خط وسط ایستاده بود تکان نمی خورد.
لابد عیبی کرده یا پدال گاز در رفته یا خیلی ساده بنزین تمام کرده. این چیزها تازگی ندارند.
گروه بعدی عابرین که پشت خط کشی جمع شده اند می بینند که راننده ماشین ایستاده از پشت شیشه جلو دستهایش را تکان می دهد و ماشین های پشت سر بی امان بوق می زنند.
هنوز چیزی نگذشته چند راننده از ماشین ها پیاده شده اند که ماشین وامانده را به گوشه ای هل بدهند تا راه بند نیاید. با عصبانیت به پنجره های بسته ماشین مشت می کوبند.
مرد توی ماشین به طرفشان سر می گرداند. اول به یک طرف و بعد به طرف دیگر…معلوم است که با داد و فریاد چیزی می گوید. از حرکات دهانش پیداست که چند کلمه را تکرار می کند. بلاخره یک نفر در ماشین را باز می کند تا متوجه شود چه می گوید.
Thanks for the valuable content you place on the site
I’m thoroughly enjoying your websit
Thanksfull
Your sit is awesome
thanksfull
https://eqva.net/
کسب و کار اینترنتی
تبلیغ نویسی
http://eqva.net
eqvanet is offline   Reply With Quote

Old 05-24-2018, 09:22 AM   #2
eqvanet
Registered User

ایده نوشتن مقاله

چطور ایده نوشتن مقاله اغوا کننده بعدی سایت را پیدا کنیم

می دانی چطور حسی هست؟
چند روزی از آخرین مقاله ای که نوشتی می گذرد. می دانی مخاطبین سایتت منتظر خواندن مقاله بعدی هستند.
پشت میز کامپیوتر می آیی. ساعت ها به صفحه سفید مانیتور خیره می شوی.
سعی می کنی ایده جدیدی را برای نوشتن پیدا کنی اما انگار ذهنت قفل شده است.
مدت ها است درباره یک موضوع مشخص نوشته ای و احساس می کنی بیشتر از این حرفی برای گفتن درباره آن موضوع نداری.
از طرف دیگر می دانی هر روزی که نمی نویسی از اهداف و آرزوهایت دورتر می شوی.
یکی دو روز دیگر هم با همین شرایط سپری می کنی که کم کم استرس تمام وجودت را می گیرد. بله زنگ خطر به صدا در آمده است.
سریع پشت میز کامپیوترت بر می گردی و سعی می کنی درباره همان موضوع همیشگی بنویسی.
مقاله را به هزار زور و زحمت تمام می کنی اما این دفعه دیگه به دلت نمی چسبه
.
احساس می کنی حرف تازه ای دیگر نداری

https://eqva.net/finding-your-next-killer-idea
Old 05-24-2018, 09:22 AM   #3
eqvanet
Registered User

پیدا کردن ایده کسب و کار

۹ قدم برای پیدا کردن ایده کسب و کار بر اساس نقاط ضعفی که داری
تا به حال اتفاق افتاده در جمعی به خاطر یکی از نقاط ضعفی که داری مورد تمسخر قرار گرفته بگیری؟
چه حسی در آن لحظه داری؟
خجالت، شرمساری، خشم، حقارت و…. در کل هر چه که باشد حس بسیار ناخوشایندی است. احتمالا در آن لجظه خودت را سرزنش می کنی که چرا من باید این نقطه ضعف را داشته باشم
این سناریو را تصور کن.
در یک جمع دوستانه وارد می شوی که دوستان قدیمی ات هم آنجا حضور دارند. دوستانی که مدت هاست ندیدی.
بعد از سلام اولین جمله ای که از دهانشان خارج می شود این است که چقدر چاق شدی !
نفر دوم می گه چقدر عوض شدی حسابی استخون ترکوندی.
نفر سوم می گوید از بیزینس چه خبر؟ شرکتی که را دوست داشتی بالاخره تاسیس کردی؟ نه.
حالت بد می شود. مگر نه؟
احساس می کنی آدم بدرد نخوری هستی. همه یه چیزی شدند الی من که فقط پیرتر، چاق تر، بی پول تر شده ام.
ناراحت می شوی. درست است؟
احتمالا بله. اما این تمام داستان نیست. در این سناریو رگه های ثروت و موفقیت بی کران وجودی دارد که زیر یک کوه بهانه و ناامیدی دفن شده اند.
بدبختی ها و نقاط ضعف امروزت بزرگترین ثروت تو هستند. کافی است نوع نگاهت را تغییر دهی

https://eqva.net/business-ideas-come...our-weaknesses
Old 05-24-2018, 09:23 AM   #4
eqvanet
Registered User

ایده پولساز

چرا نمی توانی ایده پولساز را پیدا کنی؟
ایده پولساز
تقریبا یکی از متداول ترین ایمیل هایی که دریافت می کنم در رابطه با پیدا کردن ایده پولساز است.
زمانی که چنین ایمیل هایی دریافت می کنم بسیار متعجب می شوم که چرا بسیار از مردم در پیدا کردن ایده مشکل دارند.
و این در حالی است که مقالات متعددی در این رابطه در سایت نوشته ام.
این مقالات را حتما بخوانید:
چطور بفهمیم ایده کسب و کارمان خوب است یا نه
اینکه موضوع برایم خیلی عجیب بود. شروع کردم به زیر رو کردن تمام ایمیل هایی که از این دست نوشته شده بودند به یک موضوع بسیار جالب برخوردم.
موضوعی که تمام دلایل پیدا نشدن ایده پولساز را توجیح می نمود.
دلیل اول پیدا نشدن ایده پولساز:
اگر مطالب پیشین را خوانده باشی می دانی روش پیدا کردن ایده یا باید بر اساس حل یک مشکل مشخص و آزاردهنده باشد یا باید بر اساس خواسته ها و آرزوی هایمردم باشد.
این موضوع نشان می دهد برای پیدا کردن ایده عالی باید دنبال روشی برای کمک کردن به مردم باشی.ساده است؟
احتمالا بله اما نه برای همه.بیا نگاهی به این ایمیل بیاندازیم (این ایمیل بصورت اتفاقی انتخاب شده است)
https://eqva.net/why-you-cant-find-million-dollar-idea/
Old 05-24-2018, 09:23 AM   #5
eqvanet
Registered User

ترس از شکست در کار داری؟ مگر الان موفقی!

ترس از شکست در کار داری؟ مگر الان موفقی!
بعید می دانم کسی آن بیرون باشد که از ثروت و موفقیت بدش بیاید.
تقریبا همه مردم همیشه دنبال پیدا کردن راهی هستند که بتواند آن ها را به موفقیت برساند.
جالب است بدانی هر کارمندی بعد از ۳ تا ۵ سال کار کردن حداقل یک بار تصمیم می گیرد که کار کارمندی را رها کند و کسب و کار خودش را بسازد اما عموم آن ها هیچگاه نمی توانند این تصمیم را عملی کنند.
می دانی چرا؟
چون ترس از شکست دارند.
اما سوال اصلی اینجاست:
کسی که از شکست خوردن می ترسد مگر الان موفق است؟
قطعا نه !
خیلی ها ایمیل می زنند می گویند من می خواهم کسب و کارم را راه اندازی کنم اما…
• می ترسم موفق نشوم ( مگر الان کسب و کار موفقی داری؟ )
• می ترسم درآمدم آنقدری نباشد که بتوانم فلان ماشین را بخرم ( مگر الان آن ماشین را داری؟ )
• می ترسم نتوانم در زمانی که برای خودم تعیین کردم پولدار شوم ( مگر الان پولدار هستی؟ )
• می ترسم نتوانم انتظاراتی که از خودم را دارم برآورده کنم ( مگر الان برآورده کردی؟ )
• می ترسم نامزدم قید ازدواج با من را بزند ( مگر الان باهاش هستی که نگران از دست دادنشی؟ البته اگر بخاطر پول بگذاره بره همان بهتره که بره چون تو را برای خودت نمی خواهد بلکه پولت را می خواهد پس چه بهتر که اصلا در زندگی ات نباشد.
• و…
می بینی این وسط چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. تمام آن چیزهایی که می ترسی در زمان شکست خوردن آن ها را از دست بدهی، همین الان هم آن ها را نداری.
اجازه بده بدترین حالت را بررسی کنیم و ببینیم اگر کسب و کارت را راه اندازی کردی و شکست خوردی چه اتفاقی می تواند بیافتد.
بیا این سناریو را تصور کنیم.
کسب و کارت را راه اندازی می کنی. ساعت ها، روزها، ماه ها روی آن وقت می گذاری.
در حوزه ای که انتخاب کردی شروع به مطالعه کردن می کنی تا بتوانی محتوای با ارزشی تولید کنی.
هر روز این کار را انجام می دهی طوری که از نظر اطرفیان یک دیوانه به تمام معنا بنظر می رسی. شاید بگویند: این دیوانه را نگاه کن هر روز پشت کامپیوترش می نشیند و یک سری چیز میز می نویسد.
خیلی خوب تا اینجا کلی محتوا در سایتت تولید کرده ای اما هنوز هزار تومان هم بدست نیاوردی. کم کم به این فکر می رسی که باید محصولی هم تولید کنی.
نتیجه مطالعات و کارهایی که انجام داده ای را تبدیل به یک محصول می کنی.
کسی از محصولت استقبال نمی کند ( بدترین حالت ممکن! )
شکست می خوری و کسب و کارت را تعطیل می کنی و بر می گردی به زندگی عادی ات !
به یک چیزی این وسط دقت کردی؟
بزرگترین شکست، همین زندگی عادی است که داری

https://eqva.net/overcoming-fear-of-failure/
Old 05-24-2018, 09:23 AM   #6
eqvanet
Registered User

میلیونر اینترنتی

می خواهی میلیونر اینترنتی بعدی تو باشی؟ این ماسک را بزن
ماسکی وجود داشت که اگر آن را روی صورتت می گذاشتی می توانستی دنیا را طور دیگری نگاه کنی.
می توانستی آینده را پیش بینی کنی. احتمالا برنامه ها و کارهایی که انجام می دادی با کارهای فعلی متفاوت بود چون دقیقا می دانستی باید در کدام جهت حرکت کنی.
یا می توانستی وارد ذهن یک میلیونر شوی و دنیا را از دریچه نگاه او ببینی.
ببینی به چه چیزی فکر می کند و چطور این کار را می کند.
در این صورت خیلی راحت می توانستی میلیونر بعدی باشی. اما خودت بهتر می دانی تصوری که الان داری با تصوری که یک میلیونر دارد بسیار فاصله دارد و گرنه الان یکی از آن ها بودی. درسته؟
بله. گاهی اوقات حقیقت تلخ است.
کتاب های موفقیت زیادی را خوانده ای و سعی کردی به آموزه ها عمل کنی اما شاید در درونت احساس کنی فقط داری وقت خودت را تلف می کنی یا داری خودت را گول می زنی، هیچ وقت قرار نیست تا به جایی برسی.

به تنها چیزی که برای تبدیل شدن به میلیونر اینترنتی بعدی نیاز خواهی داشت فقط همین مقاله است.
جدی می گویم. فقط همین مقاله!
و از آن مهمتر این است که این مقاله رایگان است.
تو در زندگی قوانین و چهارچوب های زیادی داری. از تو می خواهم تا ۲۹۰ روز بعدی هر طور که خواستی زندگی کنی به شرطی که این ماسک را بر صورت داشته باشی.
قبول؟

این ماسک پنج قانون دارد که به هیچ عنوان نمی توانی از آن ها تخطی کنی و اگر سهوا این کار را کردی باید از ابتدا شروع کنی.
اولین بار این پنچ قانون را از زبان پنج مولتی میلیونرهای اینترنتی مثل Kevin Harrington ، Victor Antonio ، Daymond John و… شندیم بعد آن را امتحان کردم و در کمال تعجب نتیجه عالی گرفتم.

https://eqva.net/next-internet-millionaire/
Old 05-24-2018, 09:24 AM   #7
eqvanet
Registered User

تکنیک های بازاریابی اینترنتی

تکنیک های بازاریابی اینترنتی چه مرگشون شده؟
دقت کردی دیگر هیچ تکنیک بازاریابی اینترنتی جواب نمی دهد؟
روز ها روی ظاهر سایت کار می کنی، سایتت را به تمام شبکه های اجتماعی متصل می کنی.
ده ها قالب مختلف را می خری و روی سایتت نصب می کنی اما باز هم کوچکترین تاثیری روی فروشت ندارد.
هر روز آمار گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک را با دقت چک می کنی تا مطمئن بشی سئو و کارکرد سایت به نحو احسنت است.
سایت های رقیب را لیست می کنی و تمام کارهایی که آن ها انجام داده اند را مو به مو یا حتی بهتر انجام می دهی اما در آخر روز یک نفر هم از سایت خرید نمی کند.
با خودت فکر می کنی شاید تکنیک های بازاریابی اینترنتی ات قدیمی شده.
جدیدترین کتاب ها و محصولات بازاریابی اینترنتی را می خری…نت برداری می کنی و قدم به قدم آن ها را پیاده سازی می کنی اما باز هم همان آشو همان کاسه.
کم کم اطمینان پیدا می کنی که دیگر هیچ چیز نتیجه بخش نخواهد بود.
درست هم فکر می کنی چون:
امروز تمام تکنیک های بازاریابی اینترنتی مثل مانتو اپل دار از بین رفته است.

https://eqva.net/internet-marketing-techniques/
کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:24 AM   #8
eqvanet
Registered User

نویسنده باشیم

چطور بدون اینکه نویسنده باشیم خوب بنویسیم
همیشه تصور می کردم باید یک نویسنده باشم تا بتوانم مقاله در سایتم بنویسم اما هر چقدر که بیشتر نوشتم بیشتر متوجه شدم اشتباه می کردم.
اوایل راه احساس می کردم برای اینکه بتوانم خوب بنویسم به دایره لغات بزرگی احتیاج دارم تا بتوانم از آن ها در لا به لای جملاتم استفاده کنم.
شنیده بودم مردم از کسانی که دایره لغات بزرگی دارند، استقبال می کنند.
شنیده بودم حتما باید در مقاله های سایت چیزی را به طور رسمی و کامل آموزش دهی.
اما اتفاقی که در عصر یکی از دلگیر ترین جمعه های سال افتاد همه چیز را به یکباره تغییر داد.

آن عصر جمعه لعنتی به من بزرگترین درس نویسندگی را داد.

https://eqva.net/how-to-be-a-good-writer/
کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:24 AM   #9
eqvanet
Registered User

۳ باور خانمان سوز که مانع ثروتمند شدن می شود

۳ باور خانمان سوز که مانع ثروتمند شدن می شود
بیشتر از هر کسی تلاش کردی اما باز هم خبری از پول و پولدار شدن نیست.
از صبح تا شب دنبال پول می دوی اما انگار پول سریع تر از تو می دود.
حتما کسی را می شناسی که یک زمان هم محله ای یا هم مدرسه ای بوده است. او پولدار شده و تو همچنان اندر خم یک کوچه ای…
اگر بپرسم چند کتاب درباره ثروتمند شدن خوانده ای احتمالا می توانی از بر نام ده ها کتاب را بگویی.
اگر درباره مثبت فکر کردن بپرسم احتمالا چیزهایی را می دانی که حتی خود من هم از آنها بی خبر هستم.
اگر درباره انگیزه و میزان تلاشت بپرسم احتمالا با سند و مدرک اثبات می کنی چندین برابر من کار کردی.
اطمینان دارم همینطور است.
اما یکجای کار می لنگد. درسته؟
یک سری از باورها مثل انگل وارد مغز می شوند و تنها وظیفه ای که دارند این است که نگذارند تو رنگ خوشبختی و پول را ببینی.
تا زمانی هم که این باورهای خانمان سوز را نشناسی نمی توانی آن ها را از بین ببری.
اگر آماده ای با تلخ ترین و مخرب ترین باورهایت آشنا شوی کافی است که با ذهن باز ادامه این مقاله را بخوانی چون قرار است بزرگترین دشمن های زندگی ات را نابود کنی.

باور اشتباه اول: زندگی و خوشبختی بعد از مرگ حاصل می شود

کسی که باور دارد خوشبختی بعد از مرگش حاصل می شود آیا امروز برای لذت بردن از این دنیا کاری انجام خواهد داد؟
نه!
من در طول این سالیان افراد زیادی را دیده ام که برای پیشرفت شان هیچ کاری جز دعا انجام نداده اند.
چند ماه پیش بود که شخصی به من ایمیل داد و گفت من چهار سال است که مغازه ام را باز کردم و برای رونقش شب و روز دعا خواندم اما نمی دانم چرا خدا من را دوست ندارد. باید چه کار کنم؟
زمانی که این ایمیل را دیدم تقریبا از تعجب خشکم زد و در جواب نوشتم انتظار داری خدا کارهای بازاریابی و تبلیغاتت را بر عهده بگیرد؟ بشین چندتا کتاب بازاریابی بخوان!
بعضی وقتها تنبل بودن خودمان را ربط می دهیم به خواست خدا دریغ از اینکه خدا بد هیچ بنده ای را نمی خواهد
یک دقیقه منطقی فکر کن! به نظرت خدا تو را در این دنیا اورده که با فقر اذیتت کند و بعد تو را ببرد به بهشت؟

https://eqva.net/3-wrong-beliefs-tha...becoming-rich/

کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:25 AM   #10
eqvanet
Registered User

کسب و کار موفقی

آیا کسب و کار موفقی خواهی داشت؟ با این حقیقت محض روبرو شو
طبیعی است هر کسی دوست دارد بداند آینده کسب و کارش چه می شود.
تو هم به این فکر کرده ای که چی می شد اگر روشی وجود داشت که آدم قبل از اینکه کسب و کارش را شروع کند می توانست با دقت بالا پیش بینی کند در آینده موفق می شود یا خیر.
شاید بین انتخاب چند ایده گیر کرده باشی و ندانی کدامیک را باید انتخاب کنی تا آینده بهتری داشته باشی یا شایدم اواسط راه هستی ولی هنوز از آینده کسب و کارت اطمینان نداری.
من هم دقیقا مثل تو بودم. آن اوایل عاشق این بودم که کسی با اطمینان به من بگوید که بله، این کار ۱۰۰% جواب می دهد.
اما کسی نبود. نیست.
چرا؟
چون آینده تو برای هیچکس به اندازه خودت مهم نیست.
آیا تا به حال شده است که نگران آینده کاری همسایه کناری شوی؟
آیا اصلا می دانی چه کسب و کاری دارد؟
احتمالا نه. درست است؟
چون پیش خودت می گویی چه اهمیتی دارد بخواهم فکرم را با این چیزهای پیش پا اتفاده مشغول کنم.
فکر می کنم بهتر می دانی هیچکس اینجا نیست که به تو با اطمینان و دلسوزانه بگوید آینده کاری ات چگونه خواهد بود. پس به همین خاطر پیشنهاد می کنم ادامه مقاله را به دقت بخوانی چون می خواهم حقایقی را نشان دهم که خودت توانایی پیش بینی آینده کاری ات را خواهی داشت.

حقایق انکار نشدنی درباره آینده و موفقیت در کسب و کاری که در پیش گرفته ای

حقیقت اول: موفقیت بدون شکست سراب است

https://eqva.net/how-to-know-if-your...be-successful/

کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:25 AM   #11
eqvanet
Registered User

ایده کسب و کار

چطور بفهمیم ایده کسب و کارمان خوب است یا نه
چطور بفهمیم ایده کسب و کارمان خوب است یا نه؟
نکته جالب می دانی چیه؟ اگر از کسی به بپرسی به نظرت ایده ام چطور است، می گوید:
اوممم به نظر خوب می آید امتحانش کن.
چرا انقدر سریع پاسخ می دهند؟ چون اگر شکست بخوری هم هیچ تاثیری در زندگی آن ها ندارد.
یا به عبارت دیگر “الویت زندگی هر کس فقط خودش است”
پس یه جورایی این وسط تنها می مانی. باید بتوانی خودت تشخیص دهی که آیا واقعا ایده ای که انتخاب کردی تو را به ثروتمند می کند یا خیر.
ببخشید بعضی وقتها بعضی حرف هایم تلخ است اما ترجیح می دهم حرف تلخ امروزم مانع تجربه تلخ فردایت شود.

اما نگران نباش تا چند دقیقه آینده فرمولی را یاد می دهم که بتوانی خودت مثل یک متخصص ایده تشخیص دهی که آینده کاری ات چطور خواهد بود.

ماتریکس تشخیص ایده های پولساز:
ازت می خواهم یک قلم و کاغذ برداری و این ماتریکس را برای خودت ترسیم کنی.

https://eqva.net/how-to-know-if-your...actually-good/
کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:25 AM   #12
eqvanet
Registered User

تولید محتوا

اگر در تولید محتوا پاسخ این ۳ سوال را ندانی محکوم به شکست می شوی

حتما شنیده ای تولید محتوا می تواند چه نقش پر رنگی در موفقیت سایتت داشته باشد.
سعی می کنی هفته ای چند بار محتوای جدیدی تولید کنی و آن را منتشر کنی.
سعی می کنی مقاله ات به لحاظ سئو هم خوب باشد. با دقت کلمات کلیدی را انتخاب می کنی اما همچنان هیچ اتفاق خاصی نمی افتد.
• نه کسی در لیست ایمیلی ات ثبت نام می کند.
• نه کسی به پیشنهاد رد نشدنی ات اهمیت می دهد.
• نه کسی محصولاتت را می خرد.
• نه….
شاید بعد از هفته ها یا ماه ها تلاش شبانه روزی برای تولید محتوا از خودت بپرسی چرا هیچ چیز درست از آب در نمیاد؟
وقتی این اتفاق می افتد دیگر مهم نیست چقدر تلاش می کنی چون قرار نیست شرایط بهتر شود مگر اینکه تصمیم بگیری پیش فرض های ذهنی ات را تغییر دهی.
برای اینکه بتوانی پیش فرض های ذهنی ات را تغییر دهی نیاز داری به ای ن ۳ سوال کلیدی در تولید محتوا پاسخ دهی.

سوال اول: آیا این بدرد من می خورد؟
مردم به طور خودکار در همان چند ثانیه اول ورود به سایتی از خودشان می پرسند:
• آیا این سایت مرتبط با کار من است؟
• آیا بدرد من می خورد؟
و اگر در زمانی کمتر از ۳ ثانیه پاسخ این سوال را پیدا نکنند از سایت بیرون می روند و هیچگاه باز نمی گردند.
نکته جالب اینجاست که اصلا این زحمت را به خودشان نمی دهند که روی چیزی کلیک کنند تا متوجه شوند آیا چیز بدرد بخوری دارد یا نه.
اگر تولید محتوایی که انجام می دهی جهت دار نباشد باعث می شود در نگاه اول نتوان تشخیص داد موضوع اصلی این سایت جیست. ( تصور اینکه کاربر بخواهد به خودش زحمت بررسی کردن این موضوع را بدهد را از ذهن خارج کن.)
اکثر افرادی که تولید محتوا می کنند این مشکل را دارند.
نمی دانند دقیقا برای چه کسی می نویسند و به همین خاطر سعی می کنند برای تمام افرادی که در حوزه کاری شان است بنویسند.

یکی از مشتریانم در زمینه توسعه فردی تولید محتوا می کند.

https://eqva.net/content-marketing-questions/
کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:25 AM   #13
eqvanet
Registered User

کسب و کار اینترنتی

چطور یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم که آب دهان همه راه بیفتد
یکی از متداول ترین ایمیل هایی که تقریبا هر روز دریافت می کنم مربوط به این است که چطور یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم که ۱۰۰٪ به پول برسد.
دلیل نوشتن این مقاله بخاطر دینی است که شما بر گردنم دارید.
مدتهاست که با همدیگر هستیم.
رابطه مان از دوستی گذشته است احساس می کنم یک خانواده هستیم و این سایت هم خانه مان است که در طول هفته چندین بار دور هم جمع می شویم.
انگیزه و انرژی بیشتر نوشتن را از ایمیل ها و کامنت هایی که می گذارید می گیرم. سعی می کنم در این مقاله سیر تا پیاز ساخت یک کسب و کار اینترنتی و صد البته پولساز را بگویم.

چطور بدون هیچ سرمایه ای یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم و در نهایت آن را تبدیل به یک ماشین پولساز اتوماتیک کنیم:
قبل از اینکه بخواهم شروع کنم ازت می خواهم یک قلم و کاغذ آماده کنی و تمام برگه های دیگر مرورگر اینترنتی ات را ببندی.
این مثلث را ترسیم کن
https://eqva.net/how-to-launch-an-online-business/
کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:26 AM   #14
eqvanet
Registered User

فراموش نشدنی

چطور فراموش نشدنی شویم؟
چند روز پیش جمله ای را در کتابی خواندم که برای ساعت ها ذهن مرا مشغول کرد.
آن جمله این بود:
ناراحت کننده تر از این که با ورودت کسی خوشحال نشود این است که با رفتنت کسی متوجه نبودت نشود.
فقط برای چند دقیقه این فضا را تصور کن.
در مهمانی همه در حال معاشرت کردن با همدیگر هستند.
زمانی که وارد جمع می شوی کسی متوجه آمدنت نمی شود. انگار بود و نبودت برای کسی فرقی ندارد.
ساعت ها برای انتخاب لباس وقت گذاشته بودی. بارها در آیینه اتاق خودت را نگاه کردی. بهترین ادکلن ات را زدی…
تو این لحظه چه حسی داری؟
نمی دانی از مردم باید ناراحت باشی که به تو توجه نمی کنند یا از خودت که تا به این حد در نظر دیگران بی اهمیت بوده ای از آن خبر نداشتی.
مهمانی را ترک می کنی.
هیچکس متوجه نمی شود حتی رفتنت نمی شود…

https://eqva.net/how-to-be-unforgettable/
کسب و کار اینترنتی
Old 05-24-2018, 09:26 AM   #15
eqvanet
Registered User

ایده نوشتن مقاله

چطوری با وبلاگ نویسی یک میلیونر خودساخته شویم
در هشت سال گذشته تجربه کار کردن و نوشتن برای برند های مختلفی را داشتم. از برندهای تجاری و صنعتی بگیر تا کسب و کار های کوچک تر.
تجاربی که در این چند ساله بدست آوردم توانسته به شدت به میزان درآمد سالانه ام کمک کند. شاید جز معدود کسانی باشم که می تواند یک محصول ۹.۹۹۷.۰۰۰ تومانی را بدون اینکه حتی کوچکترین کلمه ای درباره آن در سایت بنویسد بفروشد یا اینکه برگه فروش های ۳۰ میلیون تومانی بنویسد
امروز تقریبا کسانی که من را می شناسند فقط موفقیت های من را می بینند اما چیزی را که نمی بینند این است که:
شکست های من بیشتر از موفقیت هایم بوده است!

تا به امروز بیشتر از ۱۲ سایت داشته ام که ۸ تای آن ها شکست خورده اند.
می دانی قسمت جالب داستان چیست؟
آن هشت تایی که شکست خوردند هشت سایت اول من بودند. تصور می کنم هر کسی جای من بود آنقدر ناامید می شد که کلا کسب و کار اینترنتی را فراموش می کرد.
باید اعتراف کنم من هم خیلی وقت ها تا سر حد مرگ ناراحت و ناامید می شدم. خیلی وقت ها تصمیم می گرفتم این کار را به کل کنار بگذارم.

هفته ای ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت کار می کردم. فقط می نوشتم و این در صورتی بود که ساعت کاری یک کارمند در هفته ۴۵ ساعت است.
این صحنه را تصور کن.
۲ برابر یک آدم معمولی کار می کنی اما هیچ نتیجه نمی گیری…
آن موقع تصور می کردم ۲ برابر کار کردن هیچ نتیجه ای ندارد اما الان می دانم تمام شکست هایی که خوردم تجاربی شدند که در هیچ کتابی درباره آن ها ننوشته اند.
همان شکست ها باعث شد تا یاد بگیرم چطور می توان یک سایت را از صفر راه اندازی کرد و در عرض ۳ ماه به درآمد چند میلیون تومانی رساند.
امروز می خواهم این تجارب را با تو به اشتراک بگذارم.
https://eqva.net/make-money-blogging/
کسب و کار اینترنتی
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules